کدسیتی

ارتباط از طریق یاهو مسنجر

عضویت درخبرنامه
+1 دهید
به ما امتیاز دهید+1
به وبسایت ما
کدسیتی

سال نو مبارک
بازدید: 2

4a3ac8b7-3f39-4109-af3d-2b55a3f8582f سال نو رو به همه دوستان تبریک میگم انشالا سال پر خیر و برکتی داشته باشید.  
ادامه مطلب

مقاله بررسی ریشه های معماری مدرن
بازدید: 79

241_635027468782435562_s

امروزه برخی از نویسندگانی که به این موضوع می‌پردازند، حتی مدعی‌اند که جنبش مدرن حکم نوعی «کلاف سردرگم» را دارد؛ آنان اظهار می‌دارند که معماران مدرن در عالم واقع «ایدیولوژی» مشترکی نداشتند و به طریق اولی معماری مدرن نمی‌توانست اصولاً وجود داشته باشد. جنبش مدرن بی‌تردید مبنا و جهت‌گیری خاص خود را داشته است، و تنها آن دم که این به درستی درک گردد، امکان رسیدن به ارزیابی منصفانه‌ای از پیامدهای آن، و از جمله کوشش‌های پسامدرن اخیر، فراهم می‌آید. به این طریق می‌توان به نقطه عزیمتی برای جست و جو و پیگیری معماری‌ای دموکراتیک در عصری که در آن به سر می‌بریم، دست یافت.

ادامه مطلب

مبلمان آماده رنگی(با این آبجکت ها زیبایی کار شما چندید برابر میشه)
بازدید: 460

blocksofcolor ديگه از آبجكتهاي خطي استفاده نمينيد با اين آبجكت ها  زيبايي كار شما چنديد برابر ميشه اين فايل اكثر مبلمانهاي لازم براي پرو‍ژه ها را دارا ميباشد.   [purchase_link id="1835" text="اضافه كردن به سبد خريد" style="button" color="yellow"]
ادامه مطلب

دانلود پروژه ترمینال
بازدید: 329

 

Terminal

Dwg,jpg -  VIP  –11.90 mb

این پروژه بسیار زیبا دارای کلیه پلانهای معماری به صورت اتوکد و عکس های سه بعدی با همین کیفیتی که در عکس مطلب میبینید می باشد .

 

(بیشتر…)
ادامه مطلب

پروژه هتل
بازدید: 171

شاید این پرسش برای شما بارها پیش آمده باشد که اصطلاحاتی که آژانس های مسافرتی درباره هتل ها به کار می برند به چه معنایی میباشند؟ تفاوت FB با All در چیست؟ تفاوت تخت Twin با King در چیست؟ Resort به چه معنی میباشد؟ سعی کردیم در این پست به تمامی ابهامات شما پاسخ بدهیم تا با اطلاعات کامل تری نسبت به انتخاب هتل خود اقدام نمایید. با ما همراه باشید :

Hotel

Dwg -  VIP  –1.03 mb

 

(بیشتر…)

ادامه مطلب

پروژه “ترمینال امیرکبیر شیراز”
بازدید: 190

چهار باب پایانهٔ مسافربی برون‌شهری در نزدیکی به ابتدای ۴ محور اصلی خروجی شهر قرار دارند. شهرداری شیراز در سال ۱۳۶۳ خورشیدی اولین پایانهٔ متمرکز خود را با نام «پایانهٔ شهید کاراندیش» مطالعه، طراحی و به‌اجرا درآورد که در دی‌ماه ۱۳۶۶ خورشیدی به بهره‌برداری رسید. «پایانهٔ شهید مدرس» در شرق شیراز و «پایانهٔ امیرکبیر» در جنوب غرب این شهر نیز پس از احداث و تجهیز در اردیبهشت‌ماه ۱۳۷۵ خورشیدی، به‌طور همزمان به بهره‌برداری رسیدند. همچنین «پایانهٔ غیرمتمرکز سپیدان» جهت سرویس‌دهی به بخش‌های شمال غربی شهر شیراز از سال ۱۳۷۵ خورشیدی شروع به فعالیت کرده‌است.

این سازه کامل ترمینال امیر کبیر شیراز میباشد که آماده شده .

Amir Kabir( Final )

Dwg -  VIP  –12.1 mb

 

ادامه مطلب

پروژه فاز دو و کامل استخر سرپوشیده
بازدید: 81

پروژه بسیار جامع و کاملی است

Estakhr

Dwg -  VIP  – 2.91 mb

ادامه مطلب

[ ѐ ]

سایت تخصصی معماری و عمران 2009-2014
خرید vpn پرسرعت خرید کریو ارزان