4249635386152353416250201435173416

آیا حمام شما کوچک و تنگ است؟ دوست داشتید فضای بزرگ تری داشته باشید؟ ما به شما این مژده را می دهیم  که  برای بزرگ تر کردن حمام تان، نیازی به اضافه کردن فضای بیشتر نیست.شاید تنها چیزی که شما برای جادارتر نشان دان حمام خود نیاز دارید، چند ترفند ساده باشد. در ادامه به چند ترفند ساده که می تواند حمام شما را از حالت عای بزرگ تر نشان دهد اشاره شده است.

۱ـ استفاده از نور های رنگی در دیوارها

شاید تنها ترفند مهم برای ایجاد وهم یک حمام بزرگتر از آن چه در راقعیت هست، انتخاب رنگ درست برای دیوارها باشد.از آنجا که رنگ های روشن و به خصوص سایه ها، نور را به خوبی بازتاب می دهند، و روشنایی فضا را ارتقا می دهند، می توانند گزینه های خوبی باشند.اگر قصد استفاده از کاغذ دیواری دارید، از اینکه رنگ های تیره به عنوان ضمینه استفاده نشده است، اطمینان حاصل کنید.بهترین انتخاب میتواند ضمینه سفید با الگوهای نرم باشد.

۲ـ اتاق را با نور روشن ترکنید.

نور های اضافی به طور حتم می تواند بدون افضایش مساحت اتاق آن را بزرگتر و جادارتر نشان دهد.سعی کنید برای استفاده بهتر از نور طبیعی، از نورگیرها و پنجره های بزرگ تر استفاده کنید .متناوبا، در نظر گرفتن لوازم روشنایی بیشتر در فضاهای کم نور در گرو استفاده از انرژی برقی بیشتر است.این طرفند ها بدین گونه دیوار های فضا را دور تر نشان می دهد از این رو حمام بزرگ تر به نظر می آید.

۳ـ آینه اضافه کنید.

یکی از بهترین راه ها برای بزرگتر نشان دادن فضای کوچک یک حمام، نصب کردن آیینه در دیوار است.نصب استراتژیک آیینه ؛ برای مثال نصب یک آیینه در مقابل پنجره رو به بیرون، در دریافت نور بیرون و انعکاس آن در فضای داخل کمک می کند. آیینه تمام قد افقی تاثیر یک فضای گسترده تر را دارد در حالی که آیینه های قدی عمودی حس قد برافراشته گی به فضا می دهد .

۴ـ کمد های دیواری را جایگزین کمد های زمینی کنید.

یک ایده ساده و ازرشمند برای صرفه جویی در فضای حمام های کوچک، جایگزین کردن قفسه هایی که فضای بیشتری را آزاد میکنند، به جای کمد های بزرگ و جاگیر است.مبادله کردن کمد های زمینی با قفسه های معلق دیواری، به طور چشم گیری به بزرگ تر شدن فضا کمک میکند.نصب کردن قفسه های شناور در کنار دوش و توالت، فضای مناسبی برای نگهداری شامپو، لوازم آرایش و لوازم دیگر ایجاد میکند . همچنین میتوانید از پشت در حمام برای نصب جا لباسی استفاده کنید.

۵ـ نظم و ترتیب.

به هم ریختگی حمام شما را به مراتب از آنچه هست، کوچکتر و تنگ تر نشان میدهد . تا جایی که امکان دارد به هم ریختگی را در حمام تان از بین ببرید . وسایل تزئینی را به جای بوفه، در کمد ها قرار دهید و تنها اقلام ضروری و وسایل تزئینی ساده را در معرض دید بگذارید . به خاطر داشته همیشه کمتر، بیشتر است.

مشخصات

دانـــــلود

گزارش نسخه جدید گـزارش خرابی لینـک مشاهده QR
[star_rating themes="flat" id="3134"]
  • 60 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

adsads